Зеленський відвідав поранених захисників у госпіталі в Києві та вручив їм нагороди

Під час свого вечірнього звернення до українців президент розповів, що 6 грудня провів разом з українськими воїнами. За словами глави держави, це було для нього честю.

До теми Перша армія миру: Залужний показав потужне відео в День Збройних Сил України

Президент відвідав поранених захисників

Зеленський розповів, що після повернення зі Сходу 6 грудня він відвідав поранених захисників в одному зі столичних медзакладів.

Поспілкувався з бійцями та вручив їм державні нагороди за мужність і стійкість у боротьбі з ворогом. Вдячний за службу!
– наголосив президент.

Зеленський відвідав поранених бійців: відео

За інформацією Офісу Президента, візит відбувся після повернення глави держави з робочої поїздки до Донецької та Харківської областей. У лікарні Зеленський:

“Вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Дякую за вашу службу. І найголовніше – швидше одужуйте”, – зазначив президент, звертаючись до воїнів.

Глава держави подякував військовим за мужність і стійкість у боротьбі з російськими окупантами та вручив їм державні нагороди. Зокрема, захисників відзначили орденами Богдана Хмельницького II та III ступенів, а також орденами “За мужність” III ступеня.

Дивіться фото візиту Зеленського до захисників / Фото Офісу Президента

Зеленський відвідав Донеччину та Харківщину

Президент під час звернення розповів, що вранці 6 грудня він був на Донеччині, де подякував військовим, які боронять Україну на найбільш небезпечних і відповідальних напрямках. Зокрема, мовиться про:

Глава держави вручив захисникам державні нагороди й відзнаки. Після цього він поїхав у Харківську область, де:

Джерело

Exit mobile version