Огляд преси

Зазвичай диктатори добре не закінчують, – політик зі США про долю Путіна після новин з Гааги

Такою думкою в ефірі 24 Каналу поділився громадський і політичний діяч зі США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін. Але водночас він підкреслив, що зазвичай диктатори добре не закінчують.

Дивіться також Гірше за санкції: що означає ордер на арешт Путіна та як він сковує Росію

Путін біля розбитого корита

Юрій Рашкін вважає, що Путін розпочав війну, яка йому була не потрібна. Він може все зупинити в один момент, а його пропагандистська команда пом’якшить падіння “лідера”. Утім, очільник Кремля обирає розбите корито.

“Продовження війни за допомогою Китаю тільки погіршить ситуацію для Росії. Тому що війна закінчиться, а санкції – ні. І голова Путіна має бути частиною цих санкцій”, – відзначив спікер.

Юрій Рашкін про трибунал для Путіна: дивитись відео

Перевірка Путіна на міцність

Американський політичний діяч зазначає, що зараз йде сувора перевірка Владіміра Путіна на міцність – такого він ще не відчував. А на позиціях світових лідерів давно пасе задніх.

“Коли рік тому розпочалася велика війна, було очевидно, що підписувати договір про мир буде не Путін. Тому що людина в такій ситуації і світ, який намагався домовитися, а отримав ось таке, не буде вести з ним перемовини. Йому не можна довіряти”, – відзначив Рашкін.

Позиції Путіна після ордеру: думки

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button