Єрмак відсвяткував ювілей на держдачі, а гостей доставили гелікоптерами ДСНС — ЗМІ

Глава ОП Андрій Єрмак організував святкування свого дня народження на території державної дачі у Карпатах. Гостей, серед яких був і президент Володимир Зеленський, доправили гелікоптери Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Про це йдеться у розслідуванні видання “Українська правда”, пише видання NEWSKORR.com

Джерела, близькі до оточення ВП, розповіли журналістам, що у п’ятницю, 19 листопада, Єрмак та Зеленський раніше закінчили працювати.

Після передчасного завершення робочого дня політики попрямували до державної резиденції президента України Синегора, що у Карпатах.

Єрмаку виповнилося 50 років. Цю знаменну для нього подію голова ВП вирішив відзначити у неділю, 28 листопада.

За допомогою онлайн радару з’ясували, що минулими вихідними президентський борт не залишав Київ. При цьому встановили, що 19 листопада чартерний рейс прилетів із Києва до Івано-Франківська. Журналісти з’ясували, що чартер має відношення до групи “Приват” Ігоря Коломойського.

При цьому розслідувачам не вдалося підтвердити чи спростувати перебування на борту літака Зеленського та Єрмака того дня.

Пізніше встановили, що 21 листопада, коли Єрмак святкував день народження, а вся Україна — день Гідності та Свободи, Зеленський у Києві спочатку нагородив воїнів, а вже за годину гелікоптер ДСНС злетів з бази рятувальників у Козині та ще за дві години здійснив посадку в Івано -Франківську.

За інформацією джерел журналістів, вітати Єрмака з днем ​​народження до Карпат також прибув заступник керівника Офісу Андрій Татаров разом з міністром розвитку громад та територій Олексій Чернишовим.

З’ясувалося, що гелікоптери ДСНС повернулися назад до Києва лише о четвертій годині дня у понеділок, 22 листопада. З цього стає зрозуміло, що президент та керівник ОП прогуляли половину робочого дня.

Офіс президента вже відреагував на розслідування . У Зеленського зазначили, що журналісти надто пізно направили їм запит на отримання інформації щодо подій, які розслідувалися. Тому в ОП вважають, що отримання коментаря від Офісу президента і не передбачалося під час підготовки матеріалу, а запит “міг бути направлений чисто формально”.

Exit mobile version