Огляд преси

Вона надихала і прийняла мене 15 прем’єром за свого життя, – Трасс про Єлизавету II

Про це сказала прем’єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс. Вона виступила після смерті королеви.

До теми Єлизаветі II померла: все, що відомо зараз

“Це дух Великої Британії. Вона найдовше правила з усіх монархів. Це надзвичайне досягнення – надати правлінню такої гідності та витонченості впродовж 70 років”, – сказала Трасс.

Промова Трасс після смерті Єлизавети II: дивіться відео

Виконувала обов’язки до останніх днів

За словами прем’єрки, країна спустошена новиною про смерть королеви. Ця подія є шоком для всього світу. Трасс назвала Єлизавету II скелею, на якій збудували сучасну Велику Британію.

Я хочу зберегти найживіші спогади. Вона була особистим натхненням для мене і багатьох британців. Її відданість обов’язку є прикладом для всіх нас. На початку цього тижня, у свої 96 років, вона виконувала свої обов’язки, оскільки прийняла мене як 15 прем’єр-міністра за своє життя,
– розповіла прем’єрка.

Найсумніший день для країни

На смерть королеви відреагував колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон. Він сказав, що це найсумніший день для всієї країни, бо зникло “яскраве світло”. За словами Джонсона, королева об’єднувала всю Велику Британію.

“Здавалося, що вона вічна й така чудова, що ми сподівалися, мов діти, що вона житиме й буде завжди з нами завжди”, – наголосив Джонсон.

Хто посяде престол

Трасс назвала це ім’я наступника королеви. Це її син Чарльз. Він стане королем Чарльзом III.

“У цей період трауру та змін ми з моєю родиною будемо втішати та підтримувати наше знання про повагу та глибоку прихильність, яку королева так широко підтримувала”, – заявив принц Чарльз.

Зверніть увагу – стан здоров’я королеви погіршився 8 вересня: дивіться відео

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button