Огляд преси

Війною в окопах перемоги не здобудемо, – бригадний генерал Тарнавський про необхідність наступу

Про це розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” бригадний генерал Олександр Тарнавський. Він наголосив, що найкраща оборона – це ведення наступальних дій.

До теми Маємо можливість встигнути першими, – полковник ЗСУ про контрнаступ

Війною в окопах перемоги не здобути

Тарнавський зауважив, що оборона повинна бути активною.

Щоб мати успіх, потрібно повсякчас, на окремих ділянках проводити наступальні дії. Так, вони короткочасні, в порівнянні з наступом військ, вони не значні, але це повинно бути. Війною в окопах ми перемоги не здобудемо,
– заявив бригадний генерал.

За його словами, такі наступальні дії дозволяють захисникам вивчати противника, виявляти його сильні та слабкі сторони.

“Потрібно постійно навчатися й самим. У першу чергу, досконало володіти зброєю і вражати ціль з першого пострілу, маневрувати та моделювати ситуації. Адже війна – це хитрість помножена на навченість особового складу”, – пояснив Тарнавський.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” підсумував, що командири ввірених йому з’єднань, частин та підрозділів це розуміють і реалізовують на своїх напрямках.

Варто прочитати Ефективна зброя для сучасної війни: Міноборони збільшить закупівлі безпілотників для ЗСУ

Росія, ймовірно, готує нове велике вторгнення в Україну

  • Полковник ЗСУ в запасі Роман Світан розповів, що на деяких напрямках росіяни проводять підготовчі роботи до ймовірного весняного наступу. Ба більше, де-не-де окупанти вже потрохи його починають.
  • Раніше секретар РНБО Олексій Данілов припустив, що росіяни можуть піти в новий наступ у лютому – березні. Президент Володимир Зеленський тоді сказав, що його можна чекати з будь-якого боку. Не виключено, що загарбники спробують здійснити масштабну атаку на Півдні чи Сході.
  • Своєю чергою, аналітики американського Інституту вивчення війни повідомили про 3 варіанти дій російської армії у 2023 році – або масштабна атака з Луганської області, або зосередження на обороні захоплених територій, або ж наступ з Білорусі. Однак, на їхню думку, останній варіант – малоймовірний.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button