Огляд преси

Велика Британія ввела санкції проти ймовірної коханки Путіна Аліни Кабаєвої

Про нові санкції оголосила Ліз Трасс – міністерка закордонних справ Великої Британії. В офіційному повідомленні мовиться, що родичі Путіна отримують високі посади та ведуть розкішний спосіб життя завдяки своїй приналежності до режиму.

Зауважте В Іспанії виявили нерухомість і компанії 15 російських підсанкційних олігархів, – ЗМІ

Однак Велика Британія продовжуватиме вводити санкції проти усіх, хто підтримує Путіна та його воєнну машину. Це триватиме, доки Україна не здобуде перемогу у війні.

Офіційні активи Путіна скромні, а його спосіб життя фінансується клікою сім’ї, друзів та еліти,
– мовиться у повідомленні.

Хто опинився у новому санкційному списку

 • Аліна Кабаєва – колишня художня гімнастка, очільниця ради директорів Національної Медіа Групи та ексдепутатка Держдуми від “Єдиної Росії”. Окрім того, Кабаєва ймовірно є коханкою очільника Кремля. За даними ЗМІ, у них є щонайменше одна спільна дитина.
 • Анна Зацепіна – бабуся Кабаєвої.
 • Людмила Очеретна – ексдружина Путіна. Очеретна отримувала вигоду від пільгових ділових відносин з державними структурами.
 • Ігор Путін – двоюрідний брат очільника Кремля. Бізнесмен, очолює Міжнародний морський порт “Печенга”.
 • Михайло Путін – родич російського президента. Бізнесмен. Заступник голови правління СОГАЗ – страхової компанії. Заступник голови правління “Газпрому”.
 • Роман Путін – двоюрідний брат очільника Кремля. Чоловік завжди хизувався своїми родинними зв’язками та стверджував, що саме це дозволило його компанії “Путін Консалтинг” допомагати іноземним інвесторам.
 • Михайло Шеломов – двоюрідний брат Путіна. Бізнесмен. Саме його компанія ТОВ “Акцепт” ділить співробітників з фірмою, яка по документах є власницею “Палацу Путіна”. Окрім того, Шеломов є акціонером банку “Росія” – тісно пов’язаним з Кремлем.
 • Олександр Плехов – друг Путіна. Отримував від цих взаємин вагому вигоду. Його компанія Vital Development “славилася” значним заступництвом держави.
 • Михайло Клішин – член Ради директорів СОГАЗ, виконавчий директор банку “Росія”.
 • Володимир Колбін – син друга дитинства Путіна. Отримував від російського уряду підтримку на посаді гендиректора ТОВ “Геленджицький морський порт”.
 • Юрій Шамалов – брат ексзятя Путіна Кирила Шамалова. Його характеризують як представника нової еліти дітей найближчих соратників Путіна. Кар’єра розвивалася стрімко: Шамалов став президентом “Газфонду” та членом ради директорів “Газпромбанку”.
 • Віктор Хмарін – друг та родич Путіна. Володів низкою підприємств. Зокрема, мовиться про ТОВ “Нафтопродуктсервіс”.

Що відомо про стосунки Путіна та Кабаєвої

За даними ЗМІ, Кабаєва та Путін познайомилися ще у 2001 році. З того часу чутки про їхні стосунки не згасали.

У 2008 році газета “Московський кореспондент” навіть повідомила, що Путін начебто зробив Кабаєвій пропозицію руки та серця. Тоді очільник Кремля ще перебував в офіційному шлюбі з Очеретною. Цікаво, що вже через декілька днів після публікації матеріалу газета “несподівано” закрилася.

У 2013 році сім’я Кабаєвої раптом придбала шість квартир, два будинки та земельні ділянки у престижних локаціях. Того ж року стало відомо, що Путін розлучається з дружиною після майже 30 років шлюбу.

ЗМІ повідомляють, що упродовж багатьох років стосунків Кабаєва приховувала статки Путіна за кордоном. Для життя вона обрала не Росію, а європейську Швейцарію. Кажуть, Кабаєва мешкала в особняку поблизу Женеви.

Окрім того, ЗМІ припускають, що у Путіна та Кабаєвої є спільні діти. Начебто колишня гімнастка народила очільнику Кремля спершу доньку, а тоді ще двох близнюків.

Зауважте – Росія видала новий абсурд в ООН про дітей України: дивіться відео

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button