Огляд преси

В уряді Німеччини заявили про готовність арештувати Путіна: окупанти готуються йти “на Берлін”

У Німеччині готові заарештувати президента Росії. Про це заявив міністр юстиції ФРН Марко Бушманн.

Читайте також Гірше за санкції: що означає ордер на арешт Путіна та як він сковує Росію

Німецький міністр наголосив, що його держава не буде відмовлятися від своїх зобов’язань і виконає ордер.

Я чекаю, що Міжнародний кримінальний суд скоро звернеться до Інтерполу та держав-учасниць і попросить їх про примусове виконання. Тоді Німеччина буде зобов’язана заарештувати президента Путіна, якщо він потрапить на територію Німеччини, і передати його МКС,
– наголосив Бушманн.

Реакція російських загарбників

Окупанти вже відреагували на заяву міністра юстиції Бушманна. Зокрема, так званий заступник міністра інформації псевдореспубліки “ДНР” Данило Безсонов погрожує захопити Німеччину.

Отже, якщо нашому президенту (Путіну – 24 Канал) потрібно буде відвідати Німеччину, то спочатку її землю ступить нога російського солдата,
– цинічно написав Безсонов.

Журналіст Денис Казанський зауважив: “Так, люди, які рік не можуть Мар’їнку та Авдіївку взяти, погрожують відправити російських солдатів на Берлін”.

Згодом стало відомо, що голова слідчого комітету Росії Бастрикін доручив дати правову оцінку заявам міністра юстиції Німеччини. Звичайно ж, окупанти, вкотре назвали рішення Міжнародного кримінального суду “незаконним”.

У Зеленського відреагували на заяву німецького міністра

Радник керівника ОП зазначив, що міжнародний ордер слід виконувати. “І дуже символічно, що саме Німеччина першою жорстко розставила акценти: у разі появи “підозрюваного Путіна В.В.” у їхній юрисдикції він буде негайно заарештований. За організацію масового викрадення та брутального насильства над українськими дітьми”, – наголосив Михайло Подоляк.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button