Огляд преси

В Росії давно відсутня влада: коли в країні-агресорці почалася смута і які її головні ознаки

Про це 24 Каналу заявив російський опозиційний політик, журналіст, громадський діяч В’ячеслав Мальцев. Він наголосив на одному з ключових інструментів і відверто висміяв його діяльність.

Дивіться також Туреччина може долучитись до процесу розпаду Росії: які вона має претензії до країни-агресорки

“Раніше я казав, якщо цар не знає, що відбувається, його треба саджати в психлікарню. Якщо він знає, що відбувається і не перешкоджає цьому, його треба саджати до в’язниці. Якщо він знає, що відбувається і потурає цьому, його треба саджати на палю”, – категорично заявив опозиційний політик.

В’ячеслав Мальцев про внутрішні процеси в Росії: дивитись відео

Армія – танк з табуреткою

Мальцев підкреслив, що наразі жоден з державних інструментів в Росії не діє. І один з них – армія.

“Танк з табуреткою – армія Путіна з автоматами, що розвалюється. Пригожин збирає зеків і відправляє їх на фронт. Чому він це робить, бо такий державний інструмент, як армія відсутній. Як працює поліція, спецслужби – я сміюся з цього”, – сказав журналіст.

Він навів красномовний приклад, як спецслужби шукали ймовірного підозрюваного за місцем проживання в Росії, натомість той давно перебуває за кордоном. Це свідчить про абсолютну відсутність спецслужб, оперативної та поліцейської роботи. Вони не займаються обслуговуванням режиму, бо сам режим не може вимагати цього.

Щодня Росія горить. Путін позиціонує себе як авторитетного диктатора, а в нього всі гроші вкрали під нуль. На місцях все розкрали,
– відзначив ще одну проблему Мальцев.

Розпад Росії: коли і які останні новини

  • Від Росії вже можуть відокремитися певні регіони. Мовиться про Чечню та Дагестан. А також може утворитися сіра зона в прикордонних з Україною областях: у Курській, Брянській, Воронезькій, Бєлгородській та Ростовській.
  • Більшість регіонів Росії прагнуть отримати незалежність, оскільки їм не вигідно годувати Москву. Зокрема, це такі ключові області від Калінінграда до Владивостока. Захід має готуватися до таких процесів.
  • Основною причиною розпаду Росії стане її воєнна поразка. Путін отримає тотальну недовіру. І країна почне слабнути зі своєї столиці – Москви.

Джерело

Читайте також

Back to top button