Огляд преси

Успішно провели турніри без українців: Бах відзначився черговою маячнею про допуск росіян

Нові заяви німецький чиновник оголосив на Генеральній асамблеї Асоціації міжнародних літніх олімпійських федерацій (ASOIF) у швейцарському місті Лозанна. Томас Бах не приховував задоволення виконанням рекомендацій МОК щодо повернення росіян та білорусів до змагань в статусі нейтральних спортсменів.

До теми Медалі для диктаторів: чому МОК захищає росіян і допускає їх до міжнародних змагань

Автономія спорту, яка грає на користь Путіна

Президент МОК похвалив спортивні асоціації, які погодилися повернути представників країн-агресорів.

Багато міжнародних федерацій організовували міжнародні спортивні змагання і навіть чемпіонати світу, застосовуючи рекомендації, та дуже успішно провели ці змагання. Ви робите це на тлі розмов багатьох, можу сказати, скептиків, які хочуть змусити людей повірити, що це ніколи не спрацює,
– заявив симпатик Путіна.

Зауважимо, що Бах жодним словом не згадав бойкот українських федерацій, які відмовилися їхати на змагання за участю “нейтральних” атлетів, які мають контракти з російською армією.

Також чиновник розкритикував заяву лідерів Великої сімки (G7), які закликали МОК зосередитися на чесних спортивних змаганнях та не допустити до міжнародних змагань представників Росії та Білорусі.

Це саме наша позиція. Позиція, яка захищає автономію спорту. Це наша позиція щодо встановлення цих рекомендацій для забезпечення нейтралітету спортсменів з російським чи білоруським паспортом на міжнародних змаганнях,
– сказав Бах.

Повзуче повернення росіян та білорусів

  • Нагадаємо, що у березні 2023 року МОК рекомендував спортивним федераціям повернути росіян та білорусів.
  • До ініціативи МОК дослухались асоціації зі стрільби з лука, веслування, велоспорту, фехтування, гольфу, дзюдо, сучасного п’ятиборства, стрільби, скейтбордингу, настільного тенісу, тхеквондо, тріатлону і боротьби.
  • Проте міжнародні федерації легкої атлетики, бадмінтону, кінного спорту, спортивного скелелазіння та серфінгу відмовилися полегшувати життя терористам.
  • Зазначимо, що чемпіонати світу з дзюдо та тхеквондо відбулися без участі українських спортсменів, які бойкотували змагання через участь росіян та білорусів.

Джерело

Читайте також

Back to top button