Огляд преси

У Росії військовий напав на школяра та почав його душити: дитина серйозно постраждала

Військовий напав на дитину

Тож російські “асвабадітєлі”, які привикли в Україні силою досягати бажаного, прогнозовано переносять таку модель поведінки й на власний народ. Черговий приклад цьому трапився 6 грудня в Краснодарі, повідомляє 24 канал.

До теми У Криму знайшли тіло 16-річної дівчини, яка перед зникненням могла бачитися з вагнерівцем

Там на вулиці Командорській, 5/1 46-річний військовий, який повернувся з війни в Україні, почав бачити ворогів і у дітях. На відео з камери спостереження будинку видно, як він напав на 13-річного підлітка-сусіда у під’їзді та почав його душити, коли той просто проходив повз. У ході сутички дитина не раз падала під ударами на підлогу.

В якийсь момент хлопець намагався вирватися з під’їзду, але чоловік не відпускав його і, утримуючи за шию, знову повалив на підлогу. Можливо, спасло дитину те, що у будинок вчасно зайшла жінка.

Наслідки нападу

Оскільки колишній бравий військовослужбовець Росії відпрацював на дитині бойові прийоми, у постраждалого виявили:

  • струс мозку,
  • забій стегна,
  • садну і гематоми.

Також дитина отримала психологічну травму й тепер, за словами його батьків, боїться вийти з квартири.

Після конфлікту, як видно з відео, чоловік просто розвернувся та пішов собі геть. А згодом написав й зустрічний позов на підлітка, пояснюючи свою агресію “хуліганськими діями” дитини. Чи варто говорити, що навіть попри хуліганські дії такі “засоби впливу” у цивілізованій країні – неприпустимі?

Російські місцеві телеграм-канали повідомляють, що такі ж “браві” правоохоронці наразі не побачили криміналу в діях колишнього військового. Попри те, що є відеодоказ з камери відеоспостереження.

Уб’ють – приходьте,
– підсумували росіяни.

Військовослужбовець напав на 13-річного підлітка: відео 18+ (нецензурна лексика)

Кримінальні новини Росії

  • Зазначимо, що така байдужість правоохоронців призводить й до більш фатальних наслідків. Так, у Москві жінка попросила в поліцейських порятунку від переслідувача, однак ті “професійно” пройшли повз. Наступного ранку 29-річну дівчину знайшли мертвою.
  • Також у Москві на початку листопада під балконами житлового будинку поблизу школи знайшли розчленоване жіноче тіло.
  • Також у Росії не лише військові нападають на своїх співгромадян, а й самі росіяни не проти помірятися силою. Так, у Єкатеринбурзі просто серед білого дня 2 банди з власників кіосків влаштували справжню стрілянину в кращих традиціях 90-х.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button