Огляд преси

У Путіна ще є інші аргументи, – ексспівробітник СБУ припустив, чи завдасть росія ядерного удару

Про це 24 каналу розповів колишній співробітник СБУ та експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак. За його словами, як варіант наказ путіна щодо ядерного удару може не виконатися на рівні якихось російських генералів.

До речі Щойно в бункері путіна почнуть обговорювати ядерний удар, туди одразу ж прилетить, – Жданов

Шантаж через знищення інфраструктури

У путіна ще є аргументи, щоб не застосовувати цю зброю. Насамперед це шантаж нашої інфраструктури,
– зазначив експерт.

На його думку, путін вже намалював собі картину “перемоги”: з наближенням зими він буде більше бити по критичній інфраструктурі, щоб “українці мерзли та виходили та мітинги проти Зеленського”. Крім того, у газопроводі до ЄС не буде тиску і європейці “не захочуть сидіти у холодних квартирах і постачання Україні зброї зменшиться”.

Російський президент, ймовірно, може сподіватися на саме такий сценарій. Тож і відкладає застосування ядерної зброї до останнього моменту.

Черга до ядерної зброї ще не дійшла, путін буде користуватися інфраструктурною”, – зазначив Ступак.

Ступак припустив, чи завдасть росія ядерного удару: дивіться відео

Путіну байдуже на своїх людей на ЗАЕС

На жаль, загроза з окупованої території Запорізької АЕС досі лишається. Спочатку окупанти обстрілювали тільки допоміжні приміщення атомної станції, а потім почалися “прильоти” і по головному приміщенню.

Якщо виходити з точки зору логіки, як вони будуть обстрілювати ЗАЕС, коли захопили Запорізьку область? Це ж значить, що вони своє населення та військових наражають на небезпеку. Але вся ця логіка перекреслюється тим, що путіну байдуже на своє населення, громадян та військових,
– відзначив Ступак.

Він також додав, що російський президент забуває про розу вітрів. Цілком ймовірно, що вона може розвернутися і хмара “осяде десь у Ростові”.

Путін шантажує світ застосуванням ядерної зброї

  • 21 вересня під час свого виступу очільник країни-агресорки владімір путін вкотре пригрозив світу застосуванням ядерної зброї. Він наголосив, що росія використає усі наявні засоби для начебто “свого захисту”.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що погрози ядерною зброєю від очільника кремля владіміра путіна не є чимось новим. Але, за словами українського лідера, не можна відкидати ризики.
  • На ймовірні дії росії мають реагувати інші ядерні держави, щоб продовжувати стримувати москву від агресивних намірів. Так вважає радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.
  • Американський генерал Бен Ходжес якщо росія застосує ядерну зброю проти України, то у відповідь США потоплять чорноморський флот країни-агресорки. Однак, за словами генерала, відповідь не буде ядерною.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button