Огляд преси

У Херсоні лунають вибухи: місцеві повідомляють про зникнення зв’язку Київстар і Vodafone

Об 11:32 з’явилася інформація про те, що в Херсоні чутно звуки вибухів. На цей час в місті не було оголошено повітряну тривогу (як і на решті території України). Де саме пролунали вибухи – теж не вказано.

Варте уваги 29 350 мертвих росіян: свіжі втрати ворога за 24 травня

Також місцеві видання повідомляють, що у Херсоні зник мобільний зв’язок Київстар та Vodafone.

Нагадаємо, Херсон перебуває під російською окупацією. І в місті часто лунають вибухи.

При цьому окупанти доволі вільно себе там почувають, знищуючи українську символіку. Замість цього вони встановлюють радянські символи. Таким вони відзначаються не лише в Херсоні, але й на решті окупованої території.

Спочатку окупанти хотіли провести так званий “референдум” в Херсоні, щоб створити чергове квазіутворення на території України, як це вже було у 2014 році на окупованому Донбасі. Але зрозуміли, що цей план зазнає краху. Тому від “голосування” під дулом російських автоматів відмовилися. Тож тамтешні гауляйтери заявляють, що просто приєднаються до Криму, який вважають російським. А також намагаються насадити російський рубль замість української гривні.

Та українці вже неодноразово доказували, що Херсон – це Україна. Попри окупацію, там з’являється все більше української символіки в неочікуваних місцях.

При цьому самі жителі міста перебувають у небезпеці. Адже виїхати з Херсону доволі важко. Російські окупанти мінують дороги та мости, яким цивільне населення може виїхати як з міста, так і окупованого регіону. Все це робиться для того, щоб скерувати людей в інший окупований Росією регіон – Крим.

Мости через Інгулець окупанти також замінували, адже побоюються контрнаступу українських військових.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button