Огляд преси

“Тотальні нацисти” і погрози Заходу: лавров після виступу на Радбезі ООН нарвався на критику США

лавров знову зробив абсурдні заяви щодо України

До слова, російський пропагандист запізнився на півтори години на засідання, а пішов одразу після свого виступу. США розкритикували та висміяли поведінку чиновника.

Читайте також Категоричне “no”: Кулеба заявив, що не спілкуватиметься з лавровим у США, навіть якщо той захоче

Так, російський чиновник звинуватив Україну у війні в тому, що вона спровокувала росію. Він заявив, що українські війська здійснили “незаконні” напади на “мирних громадян Донбасу”. За його словами, “жителів Донбасу вбивали і продовжують убивати тільки тому, що вони не визнали результати госпереворота в Україні”.

Він також звинуватив президента України Володимира Зеленського та “київський режим” у “расистській” та “антиросійській” агресії. На його думку, останні роки в Україні ведуть тотальний наступ на російську мову, обмежують російськомовне населення, знищують книги російською мовою, як у фашистській Німеччині. Тож, лавров стверджує, що Україна остаточно перетворилася на тоталітарну державу нацистського штибу.

Референдуми на окупованих територіях

лавров каже, що Зеленський зробив “русофобські” коментарі в одному із своїх інтерв’ю, що і спонукало жителів тимчасово окупованих територій України, провести референдуми щодо приєднання до росії. Зокрема, мовиться про Донбас, Запорізьку та Херсонську області.

Я вважаю, що ті рішення, які прийняті цілим рядом регіонів України про проведення референдумів, є результатом його (Зеленського) коментарів,
– сказав лавров.

Цинічний Захід

Крім того, він засудив “цинічний” спосіб, у який західні країни постачають зброю в Україну, і сказав, що “така політика означає пряме втягування Заходу в конфлікт і робить їх стороною конфлікту”.

Згадав і про Міжнародний кримінальний суд. Він поставив під сумнів його легітимність, і заявив, що “у них немає довіри до роботи цього органу”. Це було сказано в контексті того, що до цього органу нібито було направлено понад 3 000 звернень про злочини проти мешканців Донбасу, але всі вони залишилися поза увагою.

У США розкритикували поведінку лаврова

Чиновник США розкритикував міністра закордонних справ росії за короткочасне перебування під час засідання ООН щодо України, а також через те, що пропустив критику росії з боку західних дипломатів.

Він сказав, що це ознака слабкості Росії.

Це ще одна ознака слабкості та свідчення того факту, що росіяни визнають, що вони все більш ізольовані на світовій арені,
— наголосив чиновник.

За словами американського представника, лавров, мабуть, не витримав чітких і повторюваних повідомлень про засудження війни росії проти України.

Зверніть увагу – У небензі підгоріло через візи на Генасамблею ООН: дивіться відео

Джерело

Читайте також

Back to top button