Огляд преси

Ще той фейкомет, – військовий оглядач розніс заяву Путіна про виготовлення танків

Про це 24 Каналу розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. За його словами, до початку повномасштабного вторгнення російський ВПК забезпечував армії від 160 до 300 танків на рік.

До теми Від Challenger до Stryker: Резніков показав, яка західна техніка вже стала на озброєння ЗСУ

Однак це були переважно не нові танки. А модернізовані Т-72, Т-80 та Т-90.

На фронті все частіше з’являються танки Т-62

Як наголосив Коваленко, серійне виробництво танків Т-72 та Т-80 припинили в Росії ще в 1998 році. А Т-90 – у 2011 році. Зараз окупанти намагаються відправляти в зону бойових дій ці танки, але вони знімають їх з консервації. Однак значно частіше на фронт привозять також зняті зі зберігання Т-62.

Якщо говоримо про відсоток від загального, то значно більше привозять Т-62 та Т-62М, які відновлюють, модернізують та відправляють в зону бойових дій у значно більші кількості. Вони значно примітивніші. Їх набагато простіше відновлювати,
– зазначив Коваленко.

Окрім цього Путін почав розповідати, що Росія зможе виробити втричі більше снарядів, ніж отримає Україна. Це також брехня.

Коваленко висміяв заяву Путіна про 1600 танків: дивіться відео

Як повідомив Коваленко, до повномасштабної війни потенціал Росії з вироблення снарядів становив 1,5 мільйона снарядів на рік. Минулого року він був дещо меншим – 1,3 мільйона боєприпасів. Вони не змогли його навіть наростити. Натомість Україна лише від ЄС отримає близько 1 мільйона снарядів за 12 місяців.

Так, Путін в черговий раз продемонстрував, який він “фейкомет”,
– підкреслив Коваленко.

Путін видав чергову брехливу заяву про танки

  • Російський диктатор Владімір Путін болісно відреагував на те, що Захід надасть Україні понад 400 танків. Він почав розповідати, що Росія може виготовити значно більше.
  • Путін наголосив, що за цей час Росія нібито зможе створити та модернізувати понад 1600 танків. Аналогічна ситуація, як той впевнений, буде з боєприпасами.
  • Утім, аналітики видання The Economist стверджують, що Росія має всього лише один танковий завод. Зараз вони дедалі частіше намагаються відновлювати старі моделі. І чим довше триватиме війна – тим менше запасів танків буде в Росії.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button