Огляд преси

Попри обстріли – тренувався і вірив: поліцейський з Харкова пробіг найпрестижніший марафон світу

Навіть попри постійні атаки ракетами на Харків правоохоронець наполегливо тренувався. І зрештою таки зміг пробігти – 42,2 кілометра за 3 години 54 хвилини та 37 секунд.

Також цікаво Як накачати сильні та міцні ноги: комплекс вправ зі стільцем і фітнес-гумками

Поліцейський Олексій Белінський представив Україну на TCS London Marathon

Попри безперервні бойові дії на території держави та обстріли Харківщини, поліцейський з конвойної служби області Олексій Белінський зміг представити Україну на топових міжнародних змаганнях. Мовиться про TCS London Marathon – наймасовіший та найпрестижніший у світі забіг на довгу марафонську дистанцію.

  • Белінський – сержант поліції та постійно у відповідальній роботі. А проте він щоденно бігав, тренувався та вірив, що зможе гідно виступити за Україну й на британській землі.
  • І от 2 жовтня у Лондоні правоохоронець – та не сам, а разом зі своїми учнями – здолав марафонську дистанцію за менш як чотири години.

Поліцейський з Харкова пробіг найпрестижніший марафон світу / Фото МВС України

До слова, якийсь тиждень тому ми на Men 24 розповідали іншу історію, яка також надихає – як 45-річний львів’янин Віталій Ступак переплив Північний канал в Ірландському морі (а це аж 35 кілометрів) і присвятив звитягу ЗСУ. Він став 109 у світі та першим з України, хто спромігся на такий вчинок.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button