Огляд преси

Окупанти замінували енергоблоки ЗАЕС та завезли на територію техніку, – розвідка

Про це в етері загальнонаціонального телемарафону повідомив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов, інформує 24 канал. Окупанти продовжують створювати загрозу ядерної катастрофи на Запорізькій АЕС в Енергодарі.

Зверніть увагу На Запорізькій АЕС може бути, як на Фукусімі, – хімік Репіч

Окупанти займаються ядерним шантажем

Андрій Юсов наголосив, що жодні міжнародні організації, у тому числі й МАГАТЕ, не контролюють Запорізьку АЕС. Представник пресслужби української розвідки наголосив, що вже є дані міжнародних розслідувань щодо того, що росіяни завезли на територію ЗАЕС техніку, зброю та вибухівку. Також окупанти замінували енергоблоки.

Є підтверджена інформація про замінування енергоблоків російськими окупаційними військами ЗАЕС в Енергодарі. Зрозуміло, що це ядерний шантаж та небезпека,
– повідомив Юсов.

Представник української розвідки підкреслив, що росіяни могли б довести свою непричетність до ядерного шантажу та артилерійських обстрілів Запорізької АЕС, передавши контроль над нею МАГАТЕ.

В “Енергоатомі” також казали про замінування

Напередодні в “Енергоатомі” опублікували заяву, в якій також йшлося про замінування найбільшої в Україні та Європі атомної електростанції. Зокрема фактичним мінуванням енергоблоків там називали власне розміщення зброї, техніки та вибухівки в машинних залах 1 та 2 енергоблоків ЗАЕС.

Крім того, загарбники замінували берегову лінію станції за лінією охолоджувальних басейнів і прилеглого берега Каховського водосховища.

“Енергоатом” назвав головною метою окупантів та обстрілів Запорізької АЕС знищення її інфраструктури і знеструмлення Півдня України.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button