Огляд преси

Можливість порахувати, чи не всі повмирали, – Давидюк припустив, чому Путін скликав Радбез

Про це 24 Каналу розповів політолог Микола Давидюк. За його словами, для Росії збори Ради безпеки це спосіб перерахувати, чи не всі ці старі медузи повмирали.

Дивіться також Не єдиний, хто хоче знищити Україну, – політтехнолог пояснив імперські амбіції Путіна

Найбільша геополітика Путіна – це дзвінок до Кабаєвої

Нинішній Радбез – це не орган, який приймає рішення у Росії, а лише спосіб перевірки: чи може ще Патрушев підіймати руку і, чи не спився ще Мєдвєдєв. Крім цього, Путін нібито має телефонний дзвінок з якимось іноземним лідером.

“У Путіна немає серйозних телефонних розмов. Його найбільшою геополітикою є дзвінок до Кабаєвої з проханням поговорити з дочкою. Навіть в Китай запросили не Путіна, а Мішустіна – прем’єр-міністра Росії. Ні США, ні Європа не хочуть розмовляти з ним”, – зазначив Давидюк.

Микола Давидюк про внутрішню політику в Росії: дивитись відео

Росія програла на міжнародній арені

Політолог розповів, що росіяни ходять слідом за українськими дипломатами та пропонують країнам, які зустрілись з українськими представниками, “перекупити” їхню позицію. Росія пропонує вакцину від коронавірусу “Спутник V” та автомобілі КамАЗ.

Також в ООН все частіше лунають думки щодо реформування Ради безпеки. Росія незаконно отримала місце постійного члена Радбезу, хоча є країни, які більше заслуговують на це. Це один з інструментів, яким Україна може впливати на країни, які дотримуються нейтралітету щодо війни.

“З точки зору геополітики, Україна обскакала Путіна усюди, де тільки можна. Він зв’язаний у діях. Росія втратила свою державність – залишився лише корупційний клан, який думає лише про власне збагачення. Це одна з причин війни – вони думали, що Україна утримуватиме цю корупційну шоблу”, – додав Давидюк.

Путін: останні новини

  • 26 травня російський президент Володимир Путін проводить засідання Ради безпеки, де зокрема обговорює проведення так званої “СВО”, якою у Росії іменують війну проти України.
  • Головне управління розвідки МО України запевнило, що спецслужби полюють на російських воєнних злочинців. Головними цілями є сам Путін та ватажок вагнерівців Пригожин.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button