Огляд преси

Може дати шанс на міцний мир з Росією, – Макрон заговорив про майбутній контрнаступ України

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон. Він переконаний, що Україні варто продовжувати допомагати.

Цікаво Військовий експерт пояснив, чому нині не помітно контрнаступу, як це було на Херсонщині

Війна змусила НАТО отямитися

Макрон заявив, що сьогодні необхідно всіма засобами допомогти Україні, аби вона змогла провести ефективний контрнаступ проти російських загарбників.

Це те, чим ми зараз займаємося. Ми маємо активізувати наші зусилля, тому що те, що відбудеться протягом найближчих кількох місяців, дає шанс навіть на міцний мир,
– зауважив президент Франції.

За його словами, повномасштабна війна Росії проти України змусила НАТО отямитися. Тепер країнам Євросоюзу потрібно купувати європейську зброю та набувати “потужні ударні можливості”,

“Від нас, європейців, залежить, чи зможемо ми в майбутньому захистити себе. Європа оборони, європейська опора в рамках НАТО, просто необхідна. Це єдиний спосіб бути надійними у довгостроковій перспективі”, – вважає Макрон.

Варто прочитати Бояться танків ЗСУ: окупанти підірвали дорогу на стику кордонів України, Росії і Білорусі

ЗСУ готуються до контрнаступу: коротко

  • Радник очільника Офісу Президента Михайло Подоляк повідомив, що наразі тривають підготовчі дії для контрнаступу Збройних Сил України. За його словами, це займе не один день. Певну дату назвати неможливо – для підготовки потрібен час.
  • Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов, своєю чергою, зазначив, що Україна готова до потужного контрнаступу, аби звільнити свої території від російської окупації. Він додав, що наші воїни почнуть наступ, коли командири розрахують, що ЗСУ “можуть отримати найкращий результат на цьому етапі війни”.
  • Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський заявив, що час, коли українські захисники перейдуть до активних наступальних дій, настане скоро.

Джерело

Читайте також

Back to top button