Огляд преси

Місто-герой вистоїть: Харків і харків’яни переживуть Російську імперію

Помста українцям

З погляду військового мистецтва обстріли житлових кварталів Харкова не мають жодного сенсу. Абсолютно. Безперечно. У всіх сенсах.

Читайте також Окупанти не можуть досягти успіху на фронті, тому обстрілюють Харків

“Стріляємо лише тому, що можемо”? “Вбиваємо тільки тому, що подобається”? Так, звичайно, для сучасної Росії навіть це – аргументи. Втім, а які ще аргументи можуть бути у країни, яка не має колективного інтелекту та замінила його літерою-гімном публічних ізгоїв – “Z”?

Росія давно довела: ця війна не про стратегію та тактику, не про вигоди чи втрати. Ця війна – про ірраціональну помсту. Про ненависть. Про заздрість. Про бажання убити, бо ви – українці.

Безсила Росія

Росія явно не має сил, щоб взяти Харків. Але у Москви і немає такої мети. Їхня мета – завдати максимальної шкоди місту та помститися його мешканцям. Показати Харкову справжні принади “руського міра” та “дружби народів” – “Гради”, “Урагани”, “Смерчі”. І тотальний продаж смерті під істеричний зубовний скрегіт російської пропаганди…

За те, що поламали плани Кремля у 2014-му та лютому 2022-го. За те, що від перших днів взяли удар на себе. За те, що відмовилися “ламатися” сьогодні і мужньо стримують усю цю “рать сарани”.

Жалюгідні

Висловухі ru-пропагандисти придумають 1000 лицемірних евфемізмів: “визволення” харків’ян (від своїх квартир), “захист російськомовного населення” (від щасливого і доглянутого життя на користь унітазних російських злодіїв) і навіть “війна з інопланетними біолаботоріями” від істот з російськими паспортами, що не здатні прочитати з першої спроби звичайну Абетку…

А потім додадуть, що ці мерзенні суб’єкти “зовсім не атакують міста”, а “стріляють строго по військових об’єктах”. Решта нібито – монтаж країн НАТО.

Але харків’яни знають, де правда, а де брехня.

Втім, у наш час, коли скрізь прямі ефіри, навіть умовні жителі умовної Альфи-Центаври чудово бачать, чому росіяни так огидно виглядають і чому на їхніх лобах великими літерами написано “вбивці-ґвалтівники”.

Харків назавжди

Харків стояв, стоїть і стоятиме. Місто-герой вистоїть, відбудується і знову буде у рейтингах найкрасивіших та найкомфортніших міст України. Навіть більше – найкомфортніших міст Європи. А харків’яни проживуть на кілька порядків довше, ніж існує Російська імперія. Історія надто любить правду та сильних людей…

У Кремлі є план знищення країн Балтії – дивіться відео:

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button