Огляд преси

Фейгін не виключив, що окупанти замінували Запорізьку АЕС

Російський опозиційний політик та правозахисник Марк Фейгін заявив, що він не виключає того, що росіяни могли замінувати ЗАЕС. Про це він розповів в ефірі 24 каналу.

Важливо Є реальний ризик ядерної катастрофи, – у МАГАТЕ відреагували на обстріл окупантами ЗАЕС

За його словами, окупанти не завжди усвідомлюють як працюють певні їх дії. Наприклад, Рудий ліс біля Чорнобильської АЕС. Там солдати окопалися, хоч навколо повно радіації.

Вони хапанули це опромінення, тому що “а хто про це подумав?”. А той хто дійсно подумав, то це було навпаки: “так-так, окопуйтеся, хлопці, глибше копайте”,
– зазначив Марк Фейгін.

“Якщо в Рудому лісі окопалися, вони можуть замінувати й станцію. А чому ні? Чому нам в це не повірити? Тому що вони відповідальні люди й не можуть собі дозволити ризикувати життям тисяч людей, які можуть постраждати в результаті такого вибуху? Ні, їм плювати”, – прокоментував Фейгін.

Він підсумував, що не виключає замінування Запорізької АЕС російськими військами.

Дивіться повне відео з Марком Фейгіним на ютубі 24 каналу:

Останні новини щодо ЗАЕС

  • російські військові у п’ятницю, 5 серпня, знову обстріляли місто Енергодар в Запорізькій області. Ціллю окупантів вкотре стала Запорізька АЕС. Унаслідок удару по Запорізькій АЕС зафіксовано три “прильоти” на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де ядерний реактор. Ворог стріляв з РСЗВ.
  • окупанти обстрілами пошкодили електромережу в окупованому Енергодарі. Через це один з енергоблоків Запорізької АЕС відключили в аварійному порядку.
  • Володимир Зеленський заявив, що 5 серпня російські окупанти створили чергову надзвичайно ризиковану ситуацію для всієї Європи. Ворог двічі обстріляв ЗАЕС.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button