Огляд преси

Цивільні переховували поранених українських бійців у Бучі: якби росіяни дізналися, вбили б усіх

Величезна кількість спецоперацій закінчилась успішно саме через цивільних, які допомагали, корегували, зустрічали та показували. Про це 24 каналу повідомив екскомандир полку Максим Жорін.

Важливо Путін має намір приєднати окуповану Південну і Східну Україну до Росії в найближчі місяці, – ISW

“Дуже складними були процеси, коли, наприклад, у Бучі від нас відрізало декілька поранених бійців і звичайні цивільні їх знайшли, ховали у себе вдома, надавали медичну допомогу. Вони вийшли з нами на зв’язок і чітко розуміли, що якщо про це дізнаються, вони не виживуть”, – пояснив Максим Жорін.

Я думаю, ви бачили, що відбувалося в Бучі – там людей вбивали і не за такі речі. Там просто так вбивали жінок, літніх людей. А уявіть, що б робили з тими, хто переховував наших поранених бійців,
– зазначив Жорін.

Він додав, що люди абсолютно не знали наших військових. Вони розуміли тільки одне – це українські воїни. Цивільні, ризикуючи своїми життями, своєю долею, переховували їх, надавали медичну допомогу, а потім ще й допомагали їх звідти вивезти.

Крім того, Максим Жорін акцентував, що майже у всіх випадках, де є така можливість, місцеві допомагають українським захисникам.

“Майже у кожному пункті, навіть на окупованих територіях, є місцеві, які допомагають нам втілити в життя ті чи інші спецоперації”, – розповів Максим Жорін.

Звірства росіян на Київщині: останні новини

Може бути цікаво – Максим Жорін про Маріуполь та закінчення війни: дивіться відео

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button