Огляд преси

Чи вистачить Україні електроенергії на найближчі пів року

Про це розповів голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький. Також він пояснив, як працюватиме енергосистема у теплий період.

Читайте також Це єдиний шлях вперед: як зелена енергетика може допомогти Україні

У весняні й літні місяці ситуація в енергосистемі буде збалансованою

Найближчі 6 місяців в України буде достатньо електроенергії, щоб покрити потреби споживачів. Водночас, якщо щось піде не так, наша держава може імпортувати світла з-за кордону, адже українська енергосистема є частиною європейської.

Тому, зазначив голова Укренерго, весняні та літні місяці, скоріше всього, пройдуть спокійно для споживачів. Ситуація в енергосистемі має бути збалансованою.

А вже до наступної зими треба гарно підготуватися. Відновити, перш за все, роботу тих енергоблоків на теплових, гідроелектростанціях, які були пошкоджені, і максимально мобілізувати всі ресурси енергосистеми, щоб достойно, без відключень пройти зиму,
– констатував Кудрицький.

Зверніть увагу Вода, газ чи світло: які тарифи зростуть вже з 1 квітня

Через негоду в Україні відбулися відключення світла

  • В Україні 28 березня різко змінилася погода. Замість сонця та тепла прийшов шквальний вітер, дощі та мокрий сніг.
  • Через раптову негоду у багатьох областях запровадили аварійні відключення світла. Зокрема в Укренерго зазначили, що значні знеструмлення відбулися у 8 областях. Мовиться про Захід і Південь країни, а саме – Волинську, Львівську, Закарпатську, Рівненську, Хмельницьку, Тернопільську, Чернівецьку та Одеську області.
  • Ремонтні бригади негайно виїхали на місце пошкоджень. Не зважаючи на лихо, яке наробила негода, генерація має достатньо потужності для того, щоб повністю забезпечити потреби споживачів по всій країні.

Джерело

redrtam ads

Читайте також

Back to top button