100 тисяч книжок для дітей з України: Олена Зеленська запустила зворушливий проєкт у Європі

З перших днів війни дружина президента опікується дітьми, які вимушено покинули домівки через російську агресію та знайшли прихисток у різних країнах Європи. Вона довідалася, що все частіше в батьків-переселенців виникає запитання: “Чи є в когось дитячі книжки українською мовою?”, і запустила проєкт “Книжки без кордонів”.

Читайте також Син розповідає усім, що хоче стати солдатом, – Зеленська

Олена Зеленська про проєкт “Книжки без кордонів”

“Не в кожній “тривожній валізі” вистачило місця для книг та іграшок. А хтось, виїжджаючи, зовсім не мав валіз і речей, бо нічого не залишилося. Та ось тепер дитина каже: “Почитай мені казку”. Отже, книжка, як у казці, має з’явитися! Якщо потрібно, для цього вона подолає всі кордони”, – наголосила перші леді України.

Так, українські видавництва діляться готовими макетами книжок, а Посольства шукають партнерів серед закордонних друкарень, які ці книжки випускають.

Таким чином надруковано вже понад 100 тисяч книжок! Казок, історій, пригод, розмальовок – всього, що порадує, потішить, дасть наснагу і дітям, і батькам… Через усі кордони книжка принесе з собою мир, домашній затишок і частинку Батьківщини, яка завжди поряд,
– зворушливо наголосила Олена Зеленська.

Проєкт Олени Зеленської “Книжки без кордонів” / Фото з інстаграму першої леді України

14 країн, які доєдналися до проєкту Зеленської “Книжки без кордонів”:

Джерело

Exit mobile version